ładowanie strony

Blog

NAPIS ŚWIETLNY NA WESELE, CZYLI JAK WYRAZIĆ SWOJĄ MIŁOŚĆ?

opublikowano: 26 sierpnia 2018 PodLatarnia | Brak komentarzy
NAPIS ŚWIETLNY NA WESELE, CZYLI JAK WYRAZIĆ SWOJĄ MIŁOŚĆ?

NAPIS ŚWIETLNY NA WESELE, CZYLI JAK WYRAZIĆ SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić niespodziankę swojej przyszłej żonie – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wyraź swoje uczucia napisem świetlnym. Napis będzie czekał na Was na sali weselnej. Mina Twojej wybranki bezcenna! Napisy świetlne LOVE lub MIŁOŚĆ to najpopularniejszy wybór wśród naszych par z Kielc.

Nasze napisy bazują na oświetleniu ledowym. Liter nie sposób nie zauważyć, idealnie komponują się z każdym wystrojem sali weselnej. Wielu gości traktuje je jako tło do pamiątkowych zdjęć z wesela. Młode Pary wykonują w ich sąsiedztwie zdjęcia grupowe. Ujęcia zachwycają również na nagraniach wideo. Napis czaruje swoim światłem przez całą noc, nie zajmuje znacznej powierzchni, dlatego idealnie wpasuje się w mniejsze sale weselne, których wiele w województwie świętokrzyskim.

W swojej ofercie posiadamy nie tylko napisy świetlne MIŁOŚĆ oraz LOVE. Poszerzamy swój asortyment, cały czas badamy potrzeby rynku i staramy się być elastyczni. Jesteśmy pewni, że nadejdzie era świetności dla napisów MR&MRS, ONA&ON.

 

NAPIS ŚWIETLNY – podarunek dla Pary Młodej!

 

Czy wiesz, że zamówienie napisów świetlnych to idealny pomysł na prezent dla Pary Młodej? Bardzo często zgłaszają się do nas ich bliscy, którzy w kreatywny sposób chcą uświetnić wesele. Uwielbiamy zaskakiwać, dlatego z wielką przyjemnością podejmujemy się tego typu wyzwań, starając się przy tym zaoferować coś od siebie. To ogromna przyjemność być częścią pięknego widowiska. Niejednokrotnie widzimy łzy szczęścia, łzy wzruszenia, szerokie uśmiechy na twarzach zarówno Pary Młodej, jak i jej gości. Jesteśmy dumni z tego, że swoja pracą budujemy emocje. Kochamy estetykę, dlatego z wielką starannością dobieramy wszystkie dekoracje świetlne. Wiemy, że dla Ciebie to równie ważne!

Nic nie stoi na przeszkodzie, by napis świetlny umieścić w pobliżu stołu Pary Młodej lub obok sceny, na której gra zespół weselny. Znamy większość sal weselnych w Kielcach i całym regionie świętokrzyskim, jesteśmy w stanie podpowiedzieć Ci, które miejsce będzie najbezpieczniejsze i najbardziej efektowne dla ledowych liter. Litery są stabilne, mimo iż ich wysokość mieści się w granicy jednego metra. To optymalna wysokość, dzięki której możemy uzyskać oczekiwany efekt świetlny.

 

JESTEŚ NIEZDECYDOWANY? POMOŻEMY!

 

A może masz pomysł na skorzystanie z dwóch napisów świetlnych: MIŁOŚĆ oraz LOVE? Doskonale! Nasza obsługa zapewni dodatkowe oświetlenie. Będziemy czuwać nad właściwą prezentacją dekoracji. W pobliżu napisów mogą pojawić się kolorowe balony. Odbijając światło dodadzą uroku, a dzieci z pewnością Wam podziękują.

 

NAPIS ŚWIETLNY MIŁOŚĆ CZY NAPIS ŚWETLNY LOVE – co częściej wybierają nasi Klienci?

 

Do naszej oferty dołączył napis świetlny MIŁOŚĆ, ponieważ fundamentem naszego rozwoju jest konkurencyjność. Stawiamy na oryginalność, kreatywność i indywidualne podejście do Klienta. Lubimy pary, które nie boją się wyjść poza standardy, pragną niepowtarzalności.

Jesteśmy jedyną firmą na rynku świętokrzyskim, która oferuje napis MIŁOŚĆ. W ten jedyny dla Ciebie dzień nasz napis może być tylko Twój! Uwolnij swoją wyobraźnię, spełnij swoje marzenia. Zaplanuj wesele jak ze snu. Oświecimy Cię, a po sobie zostawimy tylko dobre światło! 🙂

 

Pod Latarnią – Napis świetlny na wesele Kielce

Pod Latarnią – Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *