ładowanie strony

Blog

OŚWIETLENIE LED NA WESELE ODMIENI TWOJĄ SALĘ WESELNĄ

opublikowano: 28 sierpnia 2018 PodLatarnia | Brak komentarzy
OŚWIETLENIE LED NA WESELE ODMIENI TWOJĄ SALĘ WESELNĄ

OŚWIETLENIE LED NA WESELE ODMIENI TWOJĄ SALĘ WESELNĄ

Oświetlenie led na wesele to nowość, jednak coraz więcej par młodych decyduje się na urozmaicenie swojej uroczystości w ten sposób. Dzień Twojego wesela to dzień, w którym wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Zazwyczaj na czas zamawiasz auto do ślubu, dekoracje kwiatowe, upominki dla gości, zespół weselny, a czy pomyślałeś o dodatku w postaci oświetlenia ledowego na wesele dla wynajętej sali? Jesteśmy po to, by dołożyć wisienkę do Twojego tortu!

Nasi klienci stawiają na oryginalność, pragną wyróżnić się na tle innych i sprawić, by ten jedyny dzień na zawsze zapisał się w pamięci gości. Posiadamy listwy ledowe w technologii RGB, dzięki czemu Twoja sala weselna może przyjąć różnorodne barwy. Jeśli mieszkasz w Kielcach lub w obrębie województwa świętokrzyskiego, zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy naszą ofertę oświetleń dekoracyjnych. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać pakiet, który idealnie wpasuje się w dzień Twojego wesela.

 

Współpracowaliśmy z wieloma właścicielami sal weselnych. Zamówione oświetlenia led i jego montaż nie stanowi problemu dla obsługi. Zawsze docieramy na miejsce kilka godzin wcześniej, by przygotować dekoracje świetlne przed Waszym przyjazdem. Jesteśmy na miejscu, a jednak tuż obok, by główne skrzypce grało oświetlenie ledowe. Sam decydujesz, czy wybierasz kolorystykę RGB czy stawiasz na podstawowe barwy. Nasze listwy oświetleniowe będą towarzyszyć Twojej zabawie przez całą noc. Gwarantujemy, że osiągniesz niepowtarzalny klimat, dzięki któremu fotograf, jak również kamerzysta uzyskają jeszcze lepszy efekt swojej pracy. Twoje zdjęcia weselne i film będą wyglądać naprawdę wyjątkowo! Jeśli poza oświetleniem led zechcesz skorzystać z dodatkowych możliwości, jakie oferujemy – zachęcamy do zapoznania się z napisami led (MIŁOŚĆ lub LOVE), tańcem w chmurach (ciężki dym na wesele). Znamy potrzeby naszych klientów, dlatego unowocześniamy nasze zasoby, śledzimy bieżące trendy, dużo podróżujemy. Z każdego wyjazdu przywozimy nowe pomysły, które skrupulatnie wprowadzamy w życie. Twoje wesele może nabrać dodatkowych kolorów. My juz to wiemy!

 

A czy Ty już wiesz, dlaczego oświetlenie led na Twoje wesele to dobry wybór? 🙂

 

Co jeszcze możemy dodać? Zawsze zwracaj uwagę na doświadczenie wynajmowanej ekipy, asortyment, jego jakość. W pierwszej kolejności ufaj firmom z polecenia znajomych, rodziny. A może miałeś okazję uczestniczyć w weselu, na którym listwy ledowe dodawały kunsztu uroczystości? To wspaniale! To znaczy, że nie musimy Cię przekonywać do kontaktu z nami! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *