ładowanie strony

Blog

OŚWIETLENIE NA WESELE CENNIK

opublikowano: 26 sierpnia 2018 PodLatarnia | Brak komentarzy
OŚWIETLENIE NA WESELE CENNIK

OŚWIETLENIE NA WESELE CENNIK

Gdy Młoda Para poszukuje dekoracji na swoje wesele, często wpisuje w wyszukiwarkę Google Oświetlenie na wesele cena. Czy wiesz, że dekoracje światłem wcale nie muszą być drogie? Jeśli nadal zastanawiasz się, jak uświetnić ten jedyny dzień – zapoznaj się z naszą ofertą. Nasza firma mieści się w Kielcach, jednak nasze oświetlenie na wesele trafia do całego województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy częstymi bywalcami imprez odbywających się w Krakowie, Warszawie czy też w Katowicach.

 

DEKORACJA ŚWIATŁEM CENA

Dekoracja światłem nie musi być droga. Oferujemy przystępne ceny, dopasowane do indywidualnego zakresu oferty świetlnej. Nasz cennik oświetleń led poznasz podczas osobistego spotkania, wspólnie wybierzemy pakiet, które spełni Twoje oczekiwania. Nasze pakiety usług są szerokie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dokonamy wszelkich starań, aby uszyć ofertę na miarę tego wyjątkowego dnia. Na nasze ceny składa się pełen profesjonalizm obsługi i jakość techniczna sprzętu. Chętnie podpowiemy, który rodzaj asortymentu najbardziej będzie pasował do Twojej sali weselnej. Jeśli jesteś zdecydowany, to zadzwoń i umów się na spotkanie. Opowiemy o naszych doświadczeniach, zapoznasz się z materiałami reklamowymi i filmami z wesel, na których pierwsze (oczywiście zaraz po parze młodej) skrzypce grały nasze dekoracje światłem. Cennik? Już wiesz, że to nie problem! 🙂

 

OŚWIETLENIE NA WESELE ZALETY

Posiadamy pełną gamę dekoracji światłem, które odmienią każde pomieszczenie. Niektóre z obsługiwanych sal weselnych są nie do poznania w świetle ledowym. Oprawa wydobywa z nich to, co najpiękniejsze. Kolory nadają salom wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Warto wspomnieć o zachwycie gości, który jest bezcenny. Nasze oświetlenie ledowe nie wymaga specjalnego przygotowania sali weselnej. Efekt można uzyskać niemal natychmiastowo. Osoba, która będzie obsługiwała Twoją imprezę rozłoży punkty ledowo w sposób, który zatuszuje niedoskonałości lub uwydatni piękno wnętrza. Jesteśmy w stanie oświetlić również sufit, wyeksponować miejsca pary młodej. Wielu naszych klientów wybiera również napis świetlny LOVE, który komponuje się z pozostałym oświetleniem sali. Cena napisu świetlnego nie jest wygórowana, a efekt tzw. WOW gwarantowany. Goście chętnie wybierają napis jako tło swoich pamiątkowych zdjęć, również z parą młodą. Stawiasz na polskie dekoracje? W swojej ofercie posiadamy również napis świetlny MIŁOŚĆ, który z każdym kolejnym weselem jest bardziej popularny. Zauważyliśmy, że Klienci z Kielc cenią sobie oryginalność, a my jesteśmy w stanie ją zapewnić.

 

DEKORACJA ŚWIATŁEM KOLORYSTYKA A CENA

Masz swój ulubiony kolor? Wyraź siebie w dniu wesela. Dopasujemy barwy zgodnie z Twoją prośbą. Kolorystyka może zmieniać się dowolnie w czasie, być statyczna, a nawet współgrać z muzyką. W ostatnim czasie oświetlenie weselne zyskało na popularności. Musisz wiedzieć, że kolorystyka nie ma wpływu na cenę. Możesz spełnić swoje marzenia o weselu w tęczowych barwach. Zawsze patrzymy na naszą pracę przez różowe okulary. Wiemy jednak, że ten dzień po części zależy od nas, dlatego też możesz być spokojny – jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy.

Dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji. Umowa jest dla nas wiążąca, a słowo ważniejsze od cennika usług. Dekoracja światłem to nasza pasja. Ważny jest dla nas ciągły rozwój, dlatego też poszerzamy ofertę. Nie spoczywamy na laurach,  jesteśmy dumni, że po części tworzymy historię Twojego wesela!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *