ładowanie strony

Blog

OŚWIETLENIE NA WESELE KIELCE – CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ?

opublikowano: 26 sierpnia 2018 PodLatarnia | Brak komentarzy

Wielkimi krokami zbliża się termin Waszego wesela. Sala weselna zamówiona, zespół weselny również. Suknia ślubna i garnitur czekają już w szafie. Macie wrażenie, że jesteście gotowi. Na pewno? A może warto rozważyć dodatkowe oświetlenie na wesele? Bez względu na to, czy Wasza sala znajduje się w Kielcach, czy też poza obrębem województwa świętokrzyskiego – dojedziemy i sprawimy, że Wasz dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Oprawa świetlna wesel to dziedzina, w której czujemy się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Już wiesz, że pochodzimy z Kielc. Jesteśmy elastyczni i pojawimy się tam, gdzie szykuje się dobra zabawa. Firm, które zajmują się oprawą świetlną jest naprawdę wiele. Pamiętaj o tym, że firma firmie nierówna. Wybieraj sprawdzone oświetlenie, najlepiej z polecenia znajomych, rodziny. Wesele to czas, który będziesz wspominać do końca życia. Nie pozwól sobie na współpracę z ekipami bez doświadczenia technicznego. Ekipa Pod latarnią to zespół profesjonalistów i pasjonatów. Dobór odpowiedniego oświetlenia na wesele to nasza specjalność. Podczas spotkań poznajemy pary młode, długo rozmawiamy i wybieramy pakiet, który sprawi, że dzień wesela będzie idealnym dniem.

 

Oświetlenie sali weselnej pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu wizualnego. Za niewielki koszt możesz całkowicie odmienić wnętrze. Goście nie przejdą obojętnie obok napisu świetlnego MIŁOŚĆ.  Napis świetlny doskonale prezentuje się na zdjęciach z wesela. Możesz wybrać spośród kilku naszych propozycji. Nasi Klienci podkreślają nasz dynamizm, doceniają energię i poczucie humoru, którym zarażamy podczas imprezy. Pozytywny klimat to coś, o co musimy zadbać. Oświetlenie na wesela składa się z kilkudziesięciu punktów świetlnych, listw ledowych, szerokiego wyboru napisów świetlnych. Cały czas poszerzamy nasz asortyment, by być numerem jeden również poza regionem świętokrzyskim. Twój dzień jest dla nas równie ważnym dniem. Twoje zadowolenie to dla nas najlepsza rekomendacja.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Opowiemy Ci o naszych realizacjach, pokażemy dotychczasowe dekoracje światłem sal weselnych. Jesteśmy pewni, że po naszym spotkaniu oprawa świetlna nie będzie dla Ciebie stanowić zagadki. Spotkanie może odbyć się w Kielcach lub w innym wskazanym przez Ciebie miejscu. Nie mieszkasz na terenie województwa świętokrzyskiego? To żaden problem! Z pewnością zaplanujemy dogodną formę kontaktu.

 

Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Oświetlenie na wesele urozmaici Twój pierwszy taniec, moment podania tortu lub podziękowanie dla rodziców. Wspólnie wybierzemy efekt, który będzie pasował do danej chwili. Oprawa świetlna z wykorzystaniem technologii RGB pozwala na uzyskanie różnych kolorów. Barwy mogą być ciepłe lub zimne, w zależności od planowanego klimatu. Polecamy odcienie ciepłe, które nadają tęczowego efektu. Wiemy, w jaki sposób sprawić, by sala weselna nabrała na wartości świetlnej. Zaufaj nam, a obiecujemy, że indywidualnie podejdziemy do Twojego zlecenia. Oprawa światłem to w końcu nasze drugie imię! 😉

 

Pod Latarnią – Oświetlenie na wesele Kielce

Pod Latarnią – Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *