ładowanie strony

Blog

Taniec w chmurach, ciężki dym na wesele w Kielcach

opublikowano: 23 sierpnia 2018 PodLatarnia | Brak komentarzy
Taniec w chmurach, ciężki dym na wesele w Kielcach

Taniec w chmurach, ciężki dym na wesele w Kielcach

„Spełnij swoje marzenie o pierwszym tańcu”

 

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, jakie to uczucie tańczyć w chmurach? A obok Ciebie osoba, z którą spędzisz całe życie. Wokół tłum szczęśliwych gości podziwiający Was. Zdjęcia bądź filmy od razu trafiają na portale społecznościowe.

Każdy z nas wyobraża sobie, jak mógłby wyglądać taniec w chmurach – pierwszy taniec. Mimo, iż pochodzimy z Kielc, to nasza oferta nie jest skierowana jedynie do mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Jedni mówią ,,pierwszy taniec w dymie”, inni z kolei ,,ciężki dym na wesele”. Prawda jest taka, bez względu na to, czy to taniec w chmurach, czy też ciężki dym –  to i tak tę pracę wykonuje jedna maszyna. Jedna maszyna, a tyle zamieszania  Niestety, aby udał się taniec w chmurach należy pamiętać o kilku czynnikach. Na pewno wyłączona wentylacja, wyłączona klimatyzacja, pozamykane okna, drzwi. Aby stworzyć ten wyjątkowy efekt, z pewnością trzeba zastosować się do wskazań osoby, która będzie obsługiwała to urządzenie.

 

Pierwszy taniec w chmurach robimy dla par z terenu Kielc, Jędrzejowa, Skarżyska, Ostrowca Świętokrzyskiego, Końskich, Buska Zdroju, Pińczowa, Chmielnika, Morawicy, Chęcin, Małogoszcza. Na wesela dojeżdżamy przed przybyciem Państwa Młodych i gości, tak aby wykonać pierwsze próby przed Waszym wielkim dniem. Naszym atrybutem jest punktualność i profesjonalne podejście do realizacji zleceń. W końcu to „Pierwszy taniec w chmurach”.

 

Ciężki dym na pierwszy taniec wyzwala w ludziach uczucie lekkości w tańcu, swobodę poruszaniu się na parkiecie. Co ważne, dzięki temu można zamaskować wszystkie niedociągnięcia w pierwszym tańcu. Gwarantujemy, że nie będzie ich widać. To ogromny plus, ponieważ każda para wystawiona jest na większy lub mniejszy stres. Mimo wszystko jest to widowisko również dla gości. Ciężki dym na wesele jest ogromnie popularny wśród młodych ludzi, nie tylko par z okolic Kielc. Każdy z nas oglądał reality show w telewizji, napatrzył się na tańczące pary. Jak przenieść ten efekt na swoje wymarzone wesele? To możliwe! Warto zaznaczyć, że ciężki dym na wesele warto połączyć z oświetleniem led na sali weselnej. Wtedy chmury mogą mieć jasno błękitny kolor, biały, różowy, a nawet zielony. Tak naprawdę liczy się pełna kolorystyka. Nie zalecamy tańca w dymie tylko przy świetle dziennym lub halogenach. Coraz więcej par młodych czeka na rozpoczęcie pierwszego tańca w godzinach wieczornych, wtedy efekt jest jeszcze bardziej intensywny (w połączeniu z oświetleniem architektonicznym).

 

Ogromnym powodzeniem cieszy się również napis led Miłość, Love, Ona i On. Element scenografii również działa na podświadomość. Niektórzy twierdzą, że napis ma przypominać  o uczuciach, które łączy tych dwojga. Wszystkie napisy led cieszą oko, nie tylko Państwa Młodych. Wielokrotnie napis Love na wesele, czy napis Miłość na wesele jest elementem wspólnym na wielu zdjęciach.

 

Ciężki dym na wesele, napis świetlny, odpowiednie dekoracje ślubne to wszystko zrobi furorę na Twoim weselu. Taniec w chmurach? Teraz to możliwe! Nasze hasło brzmi ,,Wzbij się pod niebiosa”. W Waszym pierwszym tańcu ciężki będzie tylko dym! Nadal zastanawiasz się, czy to dobry pomysł? Zapytaj znajomych, rodzinę, przyjaciół, a nawet właścicieli sal weselnych i obsługę. W naszym odczuciu każdy powie, że to hit! Spełnijcie swoje marzenie o pierwszym tańcu w chmurach, z pewnością nie będziecie tego żałować. Wasz dzień będzie nietuzinkowy. A my o to zadbamy z największą starannością i równie wielką przyjemnością. W końcu kochamy to, co robimy!

 

Pod Latarnią – Ciężki dym, Taniec w chmurach

Pod Latarnią – Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *